42. oddíl Fénix

Stejně jako bájný tvor Fénix povstal z popela, tak jsme i my obnovily svoji činnost jakožto dívčí křesťanský oddíl. Scházíme se pravidelně každý týden, jednou za dva měsíce připravujeme víkendovou akci a v létě jezdíme na stanový tábor do krásné přírody u říčky Úhlavky. Většinu akcí pořádáme společně s chlapeckým oddílem Pardi, s nímž již několik let úzce spolupracujeme. Nejsme sice velký oddíl, ale o to osobnější máme vztahy a tvoříme skvělou partu. Přijímáme nové členky v průběhu celého roku.

Pokud máte zájem, můžete se přijít podívat na naše schůzky, které se konají každé pondělí v klubovně při kostele Panny Marie Růžencové od 15:00 hodin. Těšíme se na setkání s vámi.

Více informací, včetně mapy, kde najít naší klubovnu, naleznete na našem webu: 42fenix.skauting.cz nebo se můžete zeptat - Tereza Lišková +420 775 063 304

publikováno ve zpravodaji Farní věstník, duben 2014