Hledejme cesty XXV

Srdečně Vás zveme k další - tentokrát již 25. - cyklojízdě do německého Řezna, v termínu od 29. 4. do 1. 5. 2023.

Také v letošním roce se naše středisko rozhodlo pořádat již 25.(!) ročník společné cyklojízdy z Plzně do Regensburgu. Jste všichni srdečně zváni a budeme rádi o rozšíření informace o akci všemi směry. Pozvěte přátele, členy rodiny, kamarády, skauty z jiných oddílů apod.

Jen mějme na paměti, že se nejedná o závod, ale naopak společnou jízdu ve skupinách (proto jsou i elektrokola vítána!)

Státní svátek nám tentokrát přeje a můžeme si prodloužit pobyt o 1 den, až do pondělí 1.5.2023.

Přihlášky jsou otevřeny celkem pro 8 skupin po 14 lidech. Odkaz pro přihlášení zde. Program v pondělí bude ještě upřesněn - pravděpodobně se budeme moci zúčastnit bavorského sportovního dne (krom již tradiční návštěvy bazénu).

Stručný program:

sobota 29.4.

odjezd do Furth im Waldu, koupání v bazénu, ubytování v tělocvičně

neděle 30.4.

odjezd směr Regensburg, oběd Walderbach, příjezd Wenzenbach (nedaleko Regensburgu)

ubytování na faře, mše svatá

pondělí 1.5.

odjezd směr Regensburg, koupání Westbad, další program, návrat