Oslavili jsme 33 let

V sobotu 15. dubna proběhla dlouho očekávaná oslava střediska.

I přes chladné a deštivé počasí se nás od  sešlo asi 220 (s věkovým rozpětím téměř 90 let).

Oslava začala slavnosntním nástupem, na kterém vystoupili bývalí vedoucí a někteří zakládající členové střediska. Následovala mše svatá s otcem biskupem, které počasí nedovolilo odehrát se v  táborové kapli, a tak jsme zůstali přímo na tábořišti v úkrytu "párty stanu".

Po společném obědě následoval program pro děti s tématikou animáku V hlavě, ale i odrostlejší účastníci si mohli přijít na své zapojením se do připravených workshopů, kde si mohli osvěžit své skautské znalosti. Kromě workshopů byly přichystány k prohlédnutí střediskové kroniky, prezentace historie oddílů i přehled struktury vedoucích ve středisku.

Velký dík patří nejen všem zúčastněným, ale i celému organizačnímu týmu a všem, kteří přiložili ruce k dílu při přípravě programu, jídla a občerstvení, stavbě a bourání stanů.